O Biurze Rachunkowym ALFA - opis oraz galeria biura rachunkowego.

[Rozmiar: 83617 bajtów]    Posiadamy licencję Ministerstwa Finansów numer 34114/02 na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych a działalność nasza objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług. Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, ksiąg przychodów i rozchodów, spraw kadrowo-płacowych, rozliczeń z ZUS. Obsługujemy podmioty o różnym profilu działalności i formie prawnej. Prowadzimy księgowość firm handlowych, usługowych, produkcyjnych i budowlanych. Reprezentujemy naszych klientów w trakcie kontroli, przed Urzędami Skarbowymi, Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zadowolenie naszych klientów oraz rzetelność prowadzonych ksiąg i rozliczeń jest dla nas priorytetem.

Dlaczego przedsiębiorcy wybierają biuro rachunkowe?

   Korzystanie z zewnętrznej firmy obsługującej księgowość jest zarówno ekonomicznym jak i bezpiecznym rozwiązaniem dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Powoduje ono zmniejszenie kosztów obsługi księgowości i przenosi odpowiedzialność na biuro rachunkowe. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachową poradę i wyjaśnienie wszelkich wątpliwości. Jest to szczególnie przydatne przy podejmowaniu decyzji w sprawach finansowych.

Nasze atuty to:

  • Fachowość
  • Rzetelność wykonywanej pracy
  • Terminowość składanych deklaracji i dokonywanych rozliczeń
  • Tajemnica dotycząca dokumentacji klientów
  • Dojazd do klientów, celem odbioru dokumentów
  • Księgowość prowadzimy również w siedzibie klientów na ich programach księgowych

Zobacz warunki współpracy z naszym biurem rachunkowym. Kliknij TU!

Galeria wewnątrz naszego biura

Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie. Biuro rachunkowe ALFA w Tarnowie.

Zobacz także wygląd z zewnątrz.

Copyright © Biuro Rachunkowe ALFA. All Rights Reserved. | Created by Comp-Web Studio